En İyi Özelliğimiz

Sizlere en iyi hizmet için, takım çalışması ve çözümlere odaklandık.

Yapmaktan en çok keyif aldıklarımız

Özellikle çözüm gerektiren bir durum varsa bu bizim hizmet anlayışımızın temel noktasını oluşturuyor. Bu sebeple sizin için sorun bizim için çözülmesi gereken bir mutluluk anlamına geliyor.

İş Felsefemiz

Eğitimlerden dijital ürünlere, ağ yapılarından sunuculara pek çok farklı teknoloji alanında hizmet sağlıyoruz. Bu sebeple felsefemiz hep en kaliteli hizmeti sunmak.

ROBODEMY

Hikayemiz

Mustafa Burakhan KOCABAŞ

Kurucu Ortak

2020 yılında dünya, küresel bir salgınla mücadele ederken, eğitim sektörü tarihi bir dönüşüm geçiriyordu. Bu zorlu zamanlarda, eğitimde teknoloji ve yenilikle öne çıkan bir oluşum gerektiğini düşündüm. İşte Robodemy bu şekilde kuruldu.

Robodemy'nin temeli, öğrencilere, eğitimcilere ve kurumlara özel dijital eğitim çözümleri sunmak ve teknolojiyle zenginleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sağlamak üzere atıldı. Şirket, eğitimde dönüşümü sadece bir zorunluluk değil, aynı zamanda bir fırsat olarak gördü.

Robodemy STEM alanlarında robotik eğitim setleri ile öne çıkıyor ve etkileşimli dijital ürünleriyle öğrencilere evlerinde eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunuyordu. Robodemy öğrencilere sadece bilgi aktarmakla kalmayıp aynı zamanda yaratıcılıklarını, problem çözme becerilerini ve teknolojiye olan ilgilerini artırmayı hedefliyordu.

Robodemy ile eğitimciler ve kurumlar için özelleştirilebilir çözümler sunarak, öğrenme süreçlerini daha etkili ve verimli hale getirmeyi amaçlıyorduk. Şirket, geleceğin liderlerini, mühendislerini ve teknoloji uzmanlarını yetiştirmeyi, eğitimde sürdürülebilir bir dönüşüm sağlamayı ve bilgiye ulaşımı demokratikleştirmeyi misyon edinmişti.

Aynı zamanda şirketimiz bilgi teknolojileri alanlarında da çözümler üretiyor ve firmalara destek veriyor. Pek çok alanda kurumlar için danışmanlık hizmetleri yürütüyor.

Robodemy, eğitimde teknolojinin gücünü kullanarak, öğrenme deneyimini daha da zenginleştirmeyi ve geleceğin dünyasına hazırlamayı hedefleyen bir eğitim teknolojisi devi olarak yola devam ediyor.

Ekibimiz

Alanlarında uzman çalışanlarımız ile emin ellerdesiniz

Mustafa Burakhan KOCABAŞ

CEO / Kurucu

Kadim CAN

Eğitim Koordinatörü

Ayşe KOCABAŞ

Teknoloji Eğitmeni

Kenan ETİ

İdari İşler
ROBODEMY @ 2020

Sizler için hep iyi daha iyi

2020
Kuruluş Yılı
13
Bizimle Çalışan Şirketler
42
Ürün
1795
Öğenci
6
Çözüm Ortaklarımız
385
Öğretmen

REFERANSLARIMIZ

Sancaktepe LaleBahçesi Anaokulu

Dudullu Beyazzambak Anaokulu

Esenşehir Lalezar Anaokulu

Beykoz Doğa Koleji

Altunizade Sınav Koleji

Kurtköy LaleBahçesi Anaokulu