Okulunuz için teknoloji kullanabilir hale getiriyoruz. Teknolojiden en etkin ve verimli şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Gerekli tüm kurulum ve destek hizmeti ile Robodemy olarak tüm süreçte yanınızdayız. Öğretmenlerin bu sürece uyum sağlamasını kolaylaştırmak için öğretmen eğitimleri sağlıyoruz. Okulunuzu Google okuluna çevirerek pek çok faydalı imkanı sizlerle buluşturuyoruz.

Kurumunuzun alt yapı ve internet gibi problemlerine çözümler sunuyoruz. Uzman ekibimiz ile birlikte sistem analizi yapıyor ve ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Teknoloji yatırımlarınızı doğru ve iyi bir planlama ile yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Ürünlerinizi tersine mühendislik kullanarak geri kazandırıyoruz. Parçalarınızı 3D Tarayıcılar ile tarayarak 3 Boyutlu tasarımını çıkartıyoruz. Daha sonra dilerseniz üretimini yapıyoruz.

Okulunuzda kullanmış olduğunuz eğitim teknolojilerine destek veriyoruz. Öğrenme yönetim sistemleri oluşturarak okulunuzun yönetim sürecine katkı sağlıyoruz. Teknolojinin derslere uyarlanması konusunda destek ve öğretmen eğitimleri sağlıyoruz.